Kreativní grafický ateliér / zaReklamou.cz

Co kus to originál. Přání, gratulace, oznámení a pozvánky vyrábíme od 1 ks. K výrobě používáme různé techniky tak, aby jsme docílili originálního vzhledu. Po domluvě vyrobíme přání na libovolné téma, nebo s použitím dodaných fotografií i drobných předmětů. Přání od nás je originální dárek, který jen tak určitě neskončí v koši.

Oslavy, svatby a párty můžou být také kreativní. Připravte spolu s námi nevšední výzdobu, dárky pro hosty nebo třeba potisk na skleničky. Pomůžeme vám naplánovat vzhled nebo i zajistíme samotnou realizaci. Nechejte se tedy inspirovat již hotovými zakázkami a vytvořte spolu s námi vaše slavnostní dny ještě nezapomenutelnějšími.

Firma Maspro si přála vyrobit dárek pro své zákazníky i dodavatele, který by je vtipně a přitom důstojně reprezentoval. 

Navrhli a zrealizovali jsme dárkovo sklenici sádla se škvarkovým prasátkem. Sklenice s patentním uzávěrem byla ozdobena lýkem a pečeným chlebovým prasátkem. Uvnitř pak na obdarovaného čekalo škvarkové prasátko ve sněhobílém sádle. Na etiketě jsme pak vyzvali k otevření až na vánoce - aby se ukázalo prasátko.

Dárky sklidily obrovský úspěch a po snězení sádla určitě sklenice zůstaly majitelům a hospodyňky je využívají do teď.

Pro rok 2013 jsme připravili sadu ručně vyráběných valentýnek. Sada obsahuje 14+2 originální valentýnky různých stylů a velikostí.

Celá sada bude k vidění a jednotlivé kusy k zakoupení na Valentýnském jarmarku v Petrově u Hodonína. Cena jednotlivých valentýnek bude od 30 do 50 Kč, což je srovnatelná cena s běžně dostupnými valentýnkami vyráběnými ve vysokém nákladu.

Darujte z lásky originální valentýnku, kterou nikdo jiný nemá. Případně si ji s námi dotvořte vlastním nápisem, nebo zvolte z různých možností předtištěných věnování. 

Originál?

Už vás nudí katalogová přání, nebo reklamní předměty. Zkuste to jinak a svěřte se našemu kreativnímu ateliéru. S námi není těžké být originální. Vymyslíme přání, výzdobu nebo předměty přímo na míru a podle vašich představ. 

cena dohodou

přání
pozvánky
oznámení
gratulace
výzdoba
dárky
reklamní předměty